PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ewa Szmidt-Belcarz nowym prezesem zarządu spółki Empik

Autor: www.dlahandlu.pl 26 stycznia 2015 13:09

Ewa Szmidt-Belcarz nowym prezesem zarządu spółki Empik

2 lutego Ewa Szmidt-Belcarz obejmie funkcję prezesa zarządu Empik Sp. z o.o. Zastąpi na tym stanowisku Olafa Szymanowskiego, który zakończył współpracę ze spółką i Grupą Empik Media & Fashion S.A.

Ewa Szmidt-Belcarz stanie na czele spółki Empik z misją sfinalizowania prowadzonych od pewnego czasu zmian modelu biznesowego firmy.

Zanim dołączyła do spółki Empik, Ewa Szmidt-Belcarz zajmowała stanowisko partnera w McKinsey & Company, gdzie kierowała pionem sprzedaży detalicznej i dóbr konsumenckich. Została awansowana na stanowisko globalnego Partnera w McKinsey & Company. Wcześniej zajmowała różne stanowiska w pionach marketingu firm działających na rynku dóbr konsumenckich w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Ewa Szmidt-Belcarz posiada podwójny dyplom magistra Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management ze Szkoły Głównej Handlowej oraz London School of Economics, jak również dyplom MBA uczelni INSEAD we Francji.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Vesper 2015-01-26 20:05:19

    hxcd - pewnie cię zdziwię, ale są jeszcze informacje, których nie ma w google ;) W notce powyżej na temat nowej pani prezes masz całkiem sporo ;)

  • hxcd 2015-01-26 14:44:27

    wujek google coś mało pisze o Pani osiągnięciach zawodowych?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane