Eyemaxx widzi miejsce dla 200 parków handlowych w Polsce

Property News 30 sierpnia 2013 09:48

Michael Mueller, prezes Grupy Eyemaxx Real Estate uważa, że w ciągu najbliższych 5 lat w Polce może powstać nawet 200 nowych parków handlowych - czytamy w komunikacie przytoczonym przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Eyemaxx Real Estate 5 września otwiera swoją pierwszą inwestycję w Polsce - park handlowy My Box w podwrocławskiej Oławie.

- Jeśli powiedzie się realizacja centrum handlowego w Oławie, to planujemy kolejne inwestycje na tym rynku. W Polsce jest duży popyt na galerie handlowe. Uważam, że ciągu najbliższych pięciu lat może powstać nawet 200 nowych obiektów - zapowiada dr Michael Mueller, prezes Grupy Eyemaxx Real Estate.

Jak tłumaczą przedstawiciele inwestora, koncepcja parków handlowych My Box realizowanych w Polsce będzie ukierunkowana na wygodne zakupy.

- Klienci będą mogli wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu. Wszystkie parki handlowe będą oferować przyjazną, rodzinną atmosferę w otoczeniu nowoczesnej architektury, a najemcy będą mogli liczyć na najem większych powierzchni na korzystnych warunkach - tłumaczą.

W centrum handlowym w Oławie znajdą się sklepy z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej i elektronicznej, wśród nich m.in. Deichmann, Euro RTV AGD, Martes Sport czy KIK.

Eyemaxx Real Estate zajmuje się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Oławski park handlowy jest pierwszym należącym do tej grupy w naszym kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane