PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Fabryka Wołomin z pozwoleniem na budowę

Property News 25 września 2014 10:55

Inwestor projektu Fabryka Wołomin, firma PHW, otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji handlowo-usługowej. Jak informuje Puls Biznesu, realizacja rozpocznie się w ciągu najbliższych dni.

Fabryka Wołomin będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wołominie. Znajdzie się w nim hipermarket, około 80. sklepów z markami odzieżowymi, punkty usługowe rozlokowane na ponad 23 500 mkw. powierzchni handlowej oraz park handlowy zajmujący powierzchnię ponad 6 500 mkw. Dla klientów zmotoryzowanych powstanie 830 naziemnych miejsc parkingowych. Głównym najemcą obiektu będzie Carrefour.

O inwestycji mówiło się już w 2011 roku. Początkowo budowa miała ruszyć w 2012 roku, jednak realia zweryfikowały zamierzenia inwestora. W tym momencie projekt posiada już wszystko, co niezbędne, by można go było realizować. Skomercjalizowano także 29 proc. powierzchni obiektu.

Przeczytaj także:

Łączny koszt inwestycji to około 160 mln złotych. Firma PHW prowadzi obecnie zaawansowane negocjacje z instytucją finansową, która wesprze jej realizację. Oprócz tego w inwestycji weźmie udział fundusz Fulcrum, działający m.in. na rosyjskim rynku handlowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane