PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Fabryka Wołomin z pozwoleniem na budowę

Property News 25 września 2014 10:55

Inwestor projektu Fabryka Wołomin, firma PHW, otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji handlowo-usługowej. Jak informuje Puls Biznesu, realizacja rozpocznie się w ciągu najbliższych dni.

Fabryka Wołomin będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wołominie. Znajdzie się w nim hipermarket, około 80. sklepów z markami odzieżowymi, punkty usługowe rozlokowane na ponad 23 500 mkw. powierzchni handlowej oraz park handlowy zajmujący powierzchnię ponad 6 500 mkw. Dla klientów zmotoryzowanych powstanie 830 naziemnych miejsc parkingowych. Głównym najemcą obiektu będzie Carrefour.

O inwestycji mówiło się już w 2011 roku. Początkowo budowa miała ruszyć w 2012 roku, jednak realia zweryfikowały zamierzenia inwestora. W tym momencie projekt posiada już wszystko, co niezbędne, by można go było realizować. Skomercjalizowano także 29 proc. powierzchni obiektu.

Łączny koszt inwestycji to około 160 mln złotych. Firma PHW prowadzi obecnie zaawansowane negocjacje z instytucją finansową, która wesprze jej realizację. Oprócz tego w inwestycji weźmie udział fundusz Fulcrum, działający m.in. na rosyjskim rynku handlowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane