Faktoria Win à la carte w gronie wystawców Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 2 marca 2017 12:49

Faktoria Win à la carte, projekt Grupy Eurocash skierowany do placówek gastronomicznych, przedstawi założenia swojej oferty podczas Food Show 2017, który odbędzie się już 16-18 marca w Katowicach.

Eksperci z Faktorii Win à la carte stworzyli narzędzie kierowane do restauratorów, które ma wpływ na komfort gości lokali gastronomicznych. Program opiera się na ofercie win, dobieranych każdorazowo do konkretnego zestawu dań, ujętych w menu restauracji. Gościowi restauracji, biorącej udział w programie, już przy wyborze dania, zostanie zasugerowany wybór wina, dobrany do składników dania. Goście będą również mogli, ze specjalnej podkładki pod dania, dowiedzieć się jak profesjonalnie degustować wino oraz wypróbować win w promocji, przygotowanych sezonowo na każdy miesiąc.

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły święta biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów, która odbędzie się 16-18 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

WIĘCEJ NA FOODSHOW.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane