Family Frost będzie prowadzić sprzedaż przez internet

Autor: portalspozywczy.pl 4 kwietnia 2011 20:38

Wkrótce Family Frost, spółka zależna Jago, chce rozpocząć sprzedaż lodów przez internet. - Szacujemy, że sprzedaż on-line po pierwszym roku działania e-sklepu będzie stanowić ponad 20 proc. przychodów naszej firmy - mówi Bogusław Kamiński, prezes Family Frost.

Sprzedaż przez internet spółka będzie prowadzić samodzielnie, pomijając współpracę z sieciami e-sklepów. Obecnie Family Frost ma 13 baz regionalnych, które będą stanowić podstawę do rozwoju sprzedaży on-line.

- Swoim zasięgiem obejmujemy obecnie ok. 2/3 powierzchni Polski, nasza sieć najsłabiej pokrywa północny-wschód Polski, najgęściej zachodnią i południową część kraju. Tak też będzie w najbliższym czasie w przypadku sprzedaży on-line. Docelowo jednak chcemy obsługiwać konsumentów w całej Polsce. Ma to nastąpić do 2013 r. - mówi nam Bogusław Kamiński.

Platforma internetowa ruszy prawdopodobnie po zakończeniu tzw. "wysokiego sezonu". - Obserwując doświadczenia innych, nierzadko większych firm, aby doszlifować działający projekt potrzeba ok. pół roku. Łatwiej to zrealizować po sezonie, kiedy mniej się dzieje - zauważa nasz rozmówca.

Obecnie priorytetem Family Frost jest przekształcenie firmy w spółkę akcyjną a w dalszej kolejności debiut na warszawskim parkiecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Lodomaniak 2011-04-09 21:12:47

    Szkoda że w lecie nie można będzie kliknąć po lody. Ostatnio z e-PiotraiPawła dowieźli nam całkowicie rozmrożone i zamrożone Fawory za 40 złotych.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane