PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Fashion House będą powstawały także w systemie franczyzy

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2010 16:04

Fashion House będą powstawały także w systemie franczyzy

Liebrecht & wooD, który wybudował w Polsce sieć outletów Fashion House, przejął GVA Outlets, firmę która odpowiadała w tym procesie za całościowe zarządzanie operacyjne sieci Fashion House. Powstała w ten sposób spółka Fashion House Group (FHGR) uruchomi pierwszy w sektorze system franczyzowy.

- Widzimy to jako wielką możliwość wykorzystania sukcesu marki Fashion House w Polsce i Rumunii jak również wspierania i rozbudowy
szerszego portfela zarządzania GVA Outlets - powiedział Patrick Van Den Bossche, dyrektor zarządzający w Grupie Liebrecht & wooD.

Fashion House Group wprowadziła także nową ofertę franczyzową oferującą platformę do inwestycji osób trzecich pod marką Fashion House. Pierwszy franczyzowy Fashion House Outlet Centre budowany jest w Rumunii (Belgrad), a kolejne projekty zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach.

Fashion House Group zarządza i eksploatuje trzema centrami outletowymi w Polsce - w Piasecznie, Gdańsku i Sosnowcu oraz obiektami za granicą - w Danii, Szwajcarii, Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech. Buduje także obiekty w Rosji (Moskwa i Petersburg), Rumunii (Bukareszt), Serbii (Belgrad) i na Ukrainie (Kijów). W przygotowaniu ma kolejnych 10 projektów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane