PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Fashion Outlet Kraków wynajęty w połowie

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2017 10:17

Nowe centrum Fashion Outlet Kraków, inwestycja realizowana w krakowskiej dzielnicy Dąbie, zaoferuje klientom innowacyjny koncept na polskim rynku centrów outletowych łączący w sobie zakupy z bogatą ofertą rozrywkowo–usługową. Choć ukończenie inwestycji planowane jest dopiero w 2018 roku, blisko 50 proc. powierzchni centrum znalazło już najemców.

Inwestycja, która docelowo dostarczy na rynek 30 000 m kw. powierzchni, połączy w sobie optymalną śródmiejską lokalizację z bogatą ofertą marek modowych oraz punktów usługowo-rekreacyjnych, a także szeroką ofertą restauracyjną. Wśród najemców centrum znajdą się atrakcyjne marki modowe i sportowe oraz marki premium. W części restauracyjno-rozrywkowej znajdą się między innymi: McDonald’s, Fitness Platinium, Pink Bowling, oraz duży kreatywny plac zabaw. Wśród innych najemców można wymienić drogerię Rossmann, Media Expert oraz Cinema City, operatora 9-cio salowego kina IMAX, z którym podpisano długoterminową umowę najmu. 

Inwestorem Fashion Outlet Kraków jest Peakside Capital - spółka z wieloletnim doświadczeniem w realizacji centrów outletowych w Niemczech oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Rolę dewelopera i zarządcy obiektu pełni natomiast PRÔM (Peakside ROS Outlet Management), jedna z czołowych firm w Polsce zarządzających powierzchniami outletowymi. Obecnie portfolio PRÔM obejmuje łącznie 81 000 m kw., na które składa się 30 000 m kw. powierzchni handlowej Fashion Outlet Kraków oraz 51 000 m kw. w ramach trzech centrów outletowych w Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku.

Inwestycja Fashion Outlet Kraków zostanie zrealizowana w krakowskiej dzielnicy Dąbie,
w miejsce istniejącej Galerii Plaza. Atutem Fashion Outlet Kraków będzie lokalizacja w granicach Krakowa, zaledwie 5 km od dworca kolejowego Kraków Główny, w sąsiedztwie sklepu sportowego Decathlon i hali Tauron Arena. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • bryk 2017-07-01 21:33:20

  a sprzęt to lepiej obczaić przed kupnem - to nie buty itp.

 • fido 2017-07-01 18:50:18

  No ME faktycznie fajnie, bo na otwarcia zawsze tam jakieś promki dają i się da ponoć dorwać coś spoko

 • sudo 2017-06-30 15:18:17

  Kino i media expert dobrze, reszta mnie nie interesuje za bardzo.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,36

 • Min

  0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane