Festiwal kulinarny Food Fest zagości na Food Show 2017!

Autor: dlahandlu.pl 2 stycznia 2017 13:45

Festiwal kulinarny Food Fest zagości na Food Show 2017!

Trzecia edycja festiwalu kulinarnego FOOD FEST!Katowice w dniach 17-18 marca 2017 roku będzie towarzyszyć Food Show 2017!  Dzięki miejscu i okazji, będzie to edycja szczególna. Miejscem spotkania będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe - najnowocześniejszy na Śląsku budynek targowy. Jak poprzednio festiwal zgromadzi najlepsze food trucki, restauracje, bistra i producentów lokalnych produktów. Niesamowita mieszanka street i slow food’u w najlepszym wykonaniu.

W ramach imprezy podczas dwóch festiwalowych dni przewidziano również panele,
warsztaty i pokazy zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych miłośników gotowania. Wstęp: 5 zł/zniżkowe bilety rodzinne (w ramach Food Show). Więcej szczegółów niebawem.

Food Fest!Katowice zgromadzi kilkudziesięciu wystawców, przedsiębiorców, restauratorów, food truck’ów a także producentów i dystrybutorów regionalnych produktów z całego świata. Nie zabraknie również świeżych produktów z okolicznych gospodarstw sprzedawanych bezpośrednio od rolników. Wspólnym mianownikiem łączącym naszych wystawców jakość. Pełna lista wystawców pojawi się do końca lutego 2017 na stronie: fb.com/food.fest.gotujemy.

Celem Food Fest!Katowice jest promocja lokalnych przedsiębiorców przy jednoczesnym zwiększaniu świadomości kulinarnej zwiedzających. Festiwal jest czymś w rodzaju czasowego targu, na którym goście mogą skosztować wszystkich smaków świata z bogatą ofertę zarówno dla wegan jak i miłośników potraw mięsnych. Festiwal to przegląd kuchni świata, który nie zapomina o lokalnych produktach i polskich regionalnych smakach. Wszystko pod jednym dachem! Ma być smacznie i zdrowo!

W marcu 2016 roku w katowickiej Galerii Szyb Wilson odbyła się pierwsza odsłona festiwalu kulinarnego FOOD FEST. Około dziesięciu tysięcy gości miało okazję skorzystać z oferty kulinarnej siedemdziesięciu wystawców. Ogromne zainteresowanie spowodowało, iż kolejne wydarzenie odbyło się już w październiku ubiegłego roku. Nowa odsłona festiwalu będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w prestiżowych murach Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Po więcej informacji o Food Show zapraszamy tutaj

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane