FigAND: FoodShow to okazja do zawarcia nowych kontraktów

www.portalspozywczy.pl 8 marca 2017 13:28

W tym roku nasza firma obchodzi 25lecie. W związku z okrągłym jubileuszem postanowiliśmy wziąć udział w najbardziej nowatorskich targach na rynku- Targach FoodShow. Na naszym stoisku zaprezentujemy tradycyjne wyroby nabiałowe, ale także nowości dla hurtowni, gastronomii i branży cukierniczo-piekarniczej – mówi Sylwia Figarska, dyrektor ds. marketingu Zakład Mleczarski FigAND Sp.J

Podkreśla, że FoodShow umożliwia bezpośredni dialog z klientem, współpracującymi firmami oraz z konkurencją.- Takie spotkanie jest okazją do nawiązania nowych, ciekawych znajomości biznesowych, które mogą skończyć się nowymi kontraktami – uważa.

Jak mówi, w roku 2016 udało firmie się utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju . - Osiągnęliśmy to dzięki przemyślanej strategii inwestycji w procesy optymalizacji produkcji, utrzymanie jakości i innowacyjności produktów, a także poprzez prowadzenie możliwie niezależnej od wahań na rynku polskim i światowym polityki zarządzania firmą Figand – mówi Sylwia Figarska.

Zapytana o plany na bieżący rok, powiedziała, że w roku 2017 w związku z budową nowej hali produkcyjnej i inwestycjom w linie pakujące, FigAND zwiększy zdolności produkcyjne. - Oznacza to dla nas otwarcie drzwi na nowe możliwości sprzedażowe. Inwestujemy w rozwój bazy maszynowej i modernizacje infrastruktury wewnętrznej. Umożliwi to poszerzyć ofertę dla naszych obecnych kontrahentów, a także nowych klientów z Polski i zagranicy – mówi dyrektor Figarska.

FigAND jest partnerem Food Show 2017.

W trakcie Food Show odbędą się trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej i gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem Food Show jest Grupa PTWP, wydawca magazyny Rynek Spożywczy, portalu dlahandlu.pl i portalspożywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8293

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane