Firma Bałtyk uruchomiła sprzedaż internetową batonów energetycznych BossMan

Autor: dlahandlu.pl 3 listopada 2017 09:21

Firma Bałtyk uruchomiła sprzedaż internetową batonów energetycznych BossMan fot. materiały prasowe

„Bałtyk” uruchomił sprzedaż internetową swoich batonów energetycznych „BossMan”. Jest to odpowiedź na duże zainteresowanie batonami głównie wśród osób czynnie uprawiających sport. Sprzedaż on-line odbywa się za pośrednictwem strony www.bossman.zpcbaltyk.pl.

Batony BossMan „zadebiutowały” wiosną tego roku na zawodach duathlonowych na Kaszubach. Następnie sięgnęli po nie żeglarze podczas Mistrzostw Polski i Europy rozgrywanych na Bałtyku w lipcu i wrześniu br. Z energii „BossMana” korzystali uczestnicy biegów ulicznych, przełajowych, półmaratonów i maratonów, a także ultramartonu przełajowego „Kaszubska Poniewierka” i największego w Polsce biegu na orientację „Harpagan”. 

W klasycznej sprzedaży „BossMan” dostępny jest m.in. w sklepach sportowych oraz ze zdrową żywnością. – Zainteresowanie naszym batonem energetycznym ciągle wzrasta zwłaszcza w środowiskach sportowców, osób zawodowo i amatorsko uprawiających różne dyscypliny sportowe. Dlatego potrzebny był dodatkowy kanał sprzedaży „BossMana” – mówi Krzysztof Dietrich, menadżer ds. marketingu ZPC „Bałtyk”. Wiele wydarzeń sportowych odbywa się z dala od stacjonarnych punktów sprzedaży, a ponadto w trakcie przygotowań do startów zawodnikom często brakuje czasu, a zakupy on-line pozwalają zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze – dodaje K. Dietrich.

Sklep internetowy funkcjonuje w ramach specjalnej strony poświęconej batonom energetycznym „BossMan”: www.bossman.zpcbaltyk.pl Na stronie znajduje się szczegółowy opis produktu, zaprezentowane są jego walory oraz fotografie. W sprzedaży internetowej „BossMan” dostępny jest w opakowaniach zawierających 20 sztuk batonów. 

„BossMan” – to batony energetyczne przeznaczone głównie dla osób aktywnych uprawiających różne dyscypliny sportowe i mających duże zapotrzebowanie na energię. Mają tzw. „czystą etykietę” co oznacza, że są oparte w 100 % na naturalnych składnikach. Do ich produkcji wykorzystywana jest żurawina, migdały, daktyle, orzechy ziemne oraz płatki owsiane. Nie ma w nich sztucznych barwników ani konserwantów oraz dodatku cukru.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane