PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Firma Brand New Products podpisała siedem umów z producentami odzieżowymi

Autor: dlahandlu.pl/pr 28 kwietnia 2011 12:44

W ciągu pięciu miesięcy Brand New Products został dystrybutorem końcówek kolekcji siedmiu producentów odzieżowych. Wśród nich jest: Nike, adidas, Reebok, Playboy, Mustang, VF Wrangler i BGM Corporation.

Umowy z firmami Nike, adidas, Reebok, Playboy i Mustang zostały zawarte w lutym i w marcu 2011 r. Uprawniają Brand New Products do sprzedaży ich ubrań i akcesoriów w Polsce oraz zagranicą.

W grudniu 2010 roku BNP został niezależnym dystrybutorem końcówek kolekcji Wranglera, Lee oraz BGM Corporation (właściciela m.in. marek Tom Tailor i Gin Tonic). Brand New Products sprzedaje produkty obu firm tam, gdzie nie mają swoich własnych placówek. - Dbamy o wysoką jakość asortymentu naszych sklepów. Teraz kiedy posiadamy już ponad 60 placówek w Polsce i sklepy za granicą, coraz częściej otrzymujemy oferty współpracy bezpośrednio od producentów. Starannie dobieramy naszych kontrahentów. Dokładnie weryfikujemy odzież, którą nam proponują. Bazujemy głównie na końcówkach aktualnych kolekcji, wzorach z ostatniego sezonu lub nadwyżkach produkcji - mówi Paweł Bryniarski.

Brand New Products jest aktualnie jedyną siecią outletową w Polsce, która otrzymuje regularne dostawy końcówek kolekcji bezpośrednio od firm odzieżowych. Jak zapewnia Paweł Bryniarski wkrótce firma pozyska kolejnych kontrahentów.

Sklepy BNP, oprócz produktów Nike, Reebok, Mustang, adidas i Playboy, oferują towar Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Puma, Lotto oraz Fila.
Ceny w sklepach BNP kształtują się na poziomie od 30 do nawet 70 proc. w stosunku do produktów oferowanych w standardowych sklepach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ... 2011-04-28 13:23:04

  Firma BNP współpracuje z oszustami nie płacącymi czynszów. Dodatkowo utrudniają egzekucję komorniczą dajac takim nieuczciwym ludziom towar w komis.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,55

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane