PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Firma budowlana pozyskała środki na realizację PH Tomasovia

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2015 11:31

Upper Finance Consulting pozyskał dla Firmy Budowlanej Antczak Marek Sp. z o.o. 8 mln zł w ramach 3 letnich obligacji na okaziciela. - Spółka pozyskane środki wykorzysta na realizacje przez spółkę celową budowy Parku Handlowego Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim, tj. budynków stanowiących II i III etap kompleksu usługowo-handlowego – mówi Iwona Załuska, prezes Upper Finance Consulting.

W II i III etapie inwestycji przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim powstanie łącznie blisko 2,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Planowany termin oddania budynków do użytku to IV kwartał 2015 r.

W ramach I etapu został wybudowany budynek o powierzchni  1,7 tys.  m.kw, który od 26 maja br.  wynajmowany jest przez  Lidl Polska sp. z o.o.

Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. jest spółką z branży budowlanej, specjalizującą się w realizacji zarówno budynków przemysłowo biurowych, hal produkcyjnych, jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych. Spółka prowadzi liczne inwestycje budowlane w różnych regionach Polski, m.in. w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi. Aktualnie wartość netto realizowanych przez spółkę kontraktów przekracza 100 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane