Firma Clean PHU została wystawcą Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 23 lutego 2017 13:06

Zajmująca się zaopatrzeniem firma Clean PHU została wystawcą Food Show 2017 - wielkiego wydarzenia kulinarnego, które odbędzie się w marcu w Katowicach.

Firma Clean PHU z siedzibą w Bytomiu istnieje na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem gastronomii, hoteli oraz firm sprzątających w takie produkty, jak: środki higieniczne, serwetki i obrusy, dozowniki, świece, opakowania, naczynia jednorazowe, środki utrzymania czystości, sztućce i sprzęt gastronomiczny.

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły święta biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów, która odbędzie się 16-18 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

WIĘCEJ NA FOODSHOW.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane