Firma Konstantego Strusa uzyskała pozwolenie na budowę Galerii S

Autor: propertynews.pl 8 grudnia 2011 10:44

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus uzyskało pozwolenie na budowę centrum-handlowo-rozrywkowego w Siedlcach w rejonie ulic Piłsudskiego, Sportowej, Katedralnej i Wojskowej. Otwarcie Galerii S przewidziano na IV kwartał 2013 roku.

Inwestycja jest finansowana w 70 proc. ze środków własnych inwestora, a pozostałe 30 proc. zabezpieczono kredytem bankowym.

Jak poinformowała firma Strus, dotychczas realizowane prace budowlane na podstawie odrębnej Decyzji administracyjnej obejmowały jedynie fragment garażu podziemnego od strony ulicy Katedralnej. Uprawomocniona Decyzja o pozwoleniu na budowę w dniu 5 grudnia 2011r. umożliwia rozpoczęcie prac budowlanych na całym zakresie planowanej inwestycji.

Przedsiębiorstwo Budowalne Konstanty Strus jest inwestorem i jednocześnie generalnym wykonawcą rozbudowywanego centrum-handlowo-rozrywkowego Galerii S.

- W ciągu najbliższych 2 tygodni uzyskamy pełną mobilizację na placu budowy. Harmonogram inwestycji zakłada, iż w najbliższych tygodniach będą prowadzone prace ziemne pod budowę fundamentów obiektu - mówi Konstanty Strus, właściciel przedsiębiorstwa.

Od grudnia 2012 roku prowadzone będą prace związane z wykończeniem wnętrz Centrum Handlowo-Rozrywkowego, które będą prowadzone przez okres 10 miesięcy.

Jak informowaliśmy nowe centrum handlowe powstanie w ramach rozbudowy istniejącej Galerii S. Obiekt będzie miał łączną powierzchnię najmu o wielkości ok. 34 000 mkw. Znajdzie się tu ponad 160 lokali z przeznaczeniem na handel, usługi i rozrywkę.

W garażu podziemnym oraz na zewnętrznych parkingach zapewnionych będzie łącznie 850 miejsc parkingowych.

Na dwóch kondygnacjach nadziemnych Galerii S przewidziane są również powierzchnie przeznaczone pod funkcje gastronomiczne i kulturalno- rozrywkowe, m.in. multipleks z 5 salami kinowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,22

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane