PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Firma Open Media podpisała umowę zakupu sieci Avans

www.portalspozywczy.pl 11 lipca 2012 13:14

Spółka Open Media podpisała umowę zakupu sieci sklepów Avans, warunkowaną decyzją UOKiK. Avans to jedna z największych polskich sieci elektromarketów z artykułami Multimedia, RTV i AGD, obecna zarówno w małych, jak i dużych miastach, głównie na terenie zachodniej Polski.

Nabycie przez Open Media sieci Avans jest krokiem w kierunku rozwoju potencjału przejmowanej spółki. Nowy właściciel planuje budowę biznesu w oparciu o markę.

Jako priorytet nowy właściciel stawia sobie rozwój sieci i ekspansję na terenie całego kraju. Planowane jest również dokładne przyjrzenie się ofercie sklepów i jeszcze lepsze dostosowanie jej do oczekiwań klientów z naciskiem na rozwój sprzedaży internetowej.

Sieć sklepów Avans, dzięki doświadczeniu nowych właścicieli, którzy z sukcesem wprowadzili na rynek markę Media Expert i której obecnie są współwłaścicielami, ma szansę odbudować swoją pozycję w branży. W rankingu zrealizowanym przez dziennik Rzeczpospolita w 2011 roku marka Avans została wyceniona na ponad 133 mln złotych.

 

 

Czytaj: portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane