Firma Wojtex połączy dwa koncepty franczyzowe

www.portalspozywczy.pl 18 listopada 2015 12:14

Firma Wojtex, właściciel sieci gastronomicznych Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, Western Chicken, Rybkodajnia oraz Coffeeloffee, stawia na lokale typu multibrand. Wkrótce otworzy koncept Coffeeloffee z Biesiadowem oraz Western Chicken z Coffeeloffee.

Trwają ostatnie prace remontowe pierwszego multibrand'u, który powstaje w loftach łódzkich przy ulicy Tymienieckiego. Będzie to połączenie Biesiadowa z nowym konceptem kawiarnianym Coffeeloffe. Właścicielem restauracji jest franczyzobiorca, który prowadzi już dwie pizzerie Biesiadowo.

Jeszcze w tym roku Wojtex przewiduje otwarcie kolejnego multibrandu w Szczecinie. Tym razem połączy restaurację w stylu kowbojskim - Western Chicken, z kawiarnią Coffeeloffee.

- Połączenie dwóch konceptów to szansa na przyciągnięcie większej liczby klientów oraz szybsze osiągnięcie sukcesu dla franczyzobiorcy – mówi Paulina Pacholczyk, specjalistka ds. PR w firmie Wojtex.

Osobno spółka rozwija koncept Coffeeloffee. Na początku listopada otwarto w Gdańsku kawiarnię sieci. Lokal położony jest przy stacji kolejki miejskiej SKM w pobliżu Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Medycznego, gdzie kawa na wynos to produkt cieszący się ogromną popularnością wśród studentów. Aby otworzyć kawiarnię pod szyldem Coffeeloffee, wystarczy lokal o powierzchni 6 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane