Firma z grupy JLL kupuje polską spółkę zajmującą się aranżacją wnętrz komercyjnych

Autor: dlahandlu.pl 6 maja 2015 13:11

Neo-Świat, spółka zajmująca się projektowaniem, aranżacją i wykończeniem wnętrz, została kupiona przez Tétris, firmę z grupy JLL.

W okresie przejściowym firma będzie działać pod nazwą Tétris by Neo-Świat, by w przyszłości zmienić ją na Tétris. Firma oferuje w Polsce kompleksowe usługi budowlane z obszaru planowania i aranżacji wnętrz. Działalność Tétris obecnie obejmuje 16 krajów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

Przejęcie Neo-Świat umożliwi Tétris wejście na jeden z kluczowych rynków, jakim jest Polska. Neo-Świat ma 15 – letnie doświadczenie w obsłudze inwestycji w segmencie biurowym, handlowym, magazynowym, hotelowym oraz mieszkaniowym.

Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce, informuje: „Dzięki połączeniu Tétris z Neo-Świat, będziemy od teraz mogli zaoferować najemcom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji - począwszy od analizy zapotrzebowania, poprzez opracowanie strategii środowiska pracy, doradztwo dotyczące lokalizacji, architektury, zarządzanie projektem, aż po usługi wykończenia wnętrz pod klucz. Tétris by Neo-Świat będzie także realizował prace modernizacyjne i budowlane, oraz oczywiście fit-outowe, na rzecz właścicieli obiektów – funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów. Widzimy rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe, zaawansowane usługi z obszaru planowania oraz aranżacji powierzchni i odpowiadamy na nie pełną, jedyną w swoim rodzaju ofertą na polskim rynku”.

Zespół składający się z 68 specjalistów nadal będzie miał swoją siedzibę przy ul. Puławskiej 597 w Warszawie. Na czele Tétris by Neo-Świat stać będą Paweł Brodzik i Rajmund Węgrzynek, założyciele Neo-Świat.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    15,07

  • Min

    10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane