Firma z sektora e-commerce powiększa magazyn pod Warszawą

Property News 20 sierpnia 2014 15:54

Właściciel sklepów internetowych Agito i Stendi zwiększył powierzchnię magazynową i biurową w obiekcie logistycznym w Błoniu pod Warszawą.

Klient powiększył obecną powierzchnię magazynową o 7 213 mkw., a powierzchnię biurową o 250 mkw. w zajmowanej do tej pory lokalizacji - mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w agencji BNP Paribas Real Estate, która reprezentowała najemcę przy podpisaniu umowy.

Obecnie Agito i Stendi zajmuje ponad 12 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w podwarszawskim obiekcie. - Powiększenie powierzchni logistycznej było dla nas niezbędne w związku z rozwojem segmentu retail - podsumowuje Adam Pawelczak, dyrektor centrum dystrybucyjnego świadczącego usługi magazynowe, konfekcjonowania i dystrybucji dla sklepów Agito i Stendi.

Jak dodaje Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, od kilkunastu miesięcy obserwowany jest dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce. Sieci oferujące sprzedaż internetową są coraz ważniejszym klientem dla deweloperów. Jednocześnie wymagają wysokiego standardu i powierzchni magazynowych uwzględniających przyszłą ekspansję.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane