Firma z Zielonej Góry chce rozwiajć dwa gastronomiczne koncepty franczyzowe

www.portalspozywczy.pl 7 października 2014 11:49

Firma z Zielonej Góry chce rozwiajć dwa gastronomiczne koncepty franczyzowe

Firma GB Polnos z Zielonej Góry planuje ekspansję w sektorze gastronomicznym. Poszukuje wolnych lokali oraz franczyzobiorców do prowadzenia dwóch sieci - Grill and Beer oraz American Twist Cafe.

Grill and Beer to polska sieć restauracji serwujących potrawy z grilla węglowego oraz szeroki wybór piw. Obecnie e ramach sieci działają trzy restauracje - w Zielonej Górze, Żarach oraz nadmorskim Grzybowie. Firma poszukuje lokali m.in. w centrach i galeriach handlowych, aglomeracjach miejskich (najchętniej z uczelniami wyższymi) oraz w miejscowościach turystycznych z sezonem „całorocznym (np. uzdrowiska). Aby zainwestować w otwarcie restauracji trzeba posiadać kapitał w wysokości od 30 tys. zł. Jednorazowa opłata wstępna dla franczyzobiorców wynosi 3 tys. zł, opłata miesięczna - 1 tys. zł, a marketingowa - 250 zł / m-c.

American Twist Cafe to nowy pomysł gastronomiczny i franczyzowy spółki G&B Polnos. Mają to być kawiarnie w stylu amerykańskim z lat 50. XX wieku. W menu wybór najwyżej marżowych produktów w gastronomii. Obecnie na rynku nie działa jeszcze żadna kawiarnia tej sieci, ale poszukiwane są lokale pod tę inwestycję. Wymagania co do lokalizacji są takie same, jak w przypadku konceptu Grill and Beer. Aby zainwestować w otwarcie kawiarni powstającej właśnie sieci trzeba posiadać kapitał w wysokości od 20 tys. zł. Jednorazowa opłata wstępna dla franczyzobiorców wynosi 3 tys. zł, opłata miesięczna - 1 tys. zł, a marketingowa - 250 zł / m-c.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane