Fitella po raz trzeci wspiera Elite Model Look

Autor: pr 22 marca 2012 12:11

Marka Fitella już po raz trzeci wspierać będzie polskie eliminacje Schwarzkopf Elite Model Look, najbardziej znanego i prestiżowego na świecie konkursu modelingu.

W ramach tegorocznej współpracy Fitella towarzyszyć będzie uczestniczkom nie tylko w czasie gali finałowej, ale również w trakcie jesiennej Schwarzkopf Elite Model School, zapewniając profesjonalne porady dietetyka oraz bogaty wybór swoich najlepszych produktów, gwarantujących zachowanie zdrowia i szczupłej modnej sylwetki.

Zdrowe i nowoczesne produkty marki Fitella oferowane m.in. w ramach linii Fitella Diet, Fitella Special i Fitella Slim Effect po raz kolejny zdobyły także prestiżową rekomendację organizatorów Elite Model Look. Przedstawiciele światowego brandu docenili je jako zdrowe i dietetyczne, a jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne, skierowane do młodych, aktywnych zawodowo kobiet, które dbając o sylwetkę podążają za najnowszymi trendami żywieniowymi.

Rekomendacja Elite Model Look oznacza, że aż do końca roku musli, płatki Diet bez cukru z pełnych ziaren pszenicy, płatki z pełnych ziaren zbóż Special oraz owsianka z mlekiem Slim Effect marki Fitella oznaczone będą jako rekomendowane przez Elite Model Look.

Komentując uzyskanie rekomendacji Elite Model Look dla produktów marki Fitella, Paulina Włodarska, Dyrektor Marketingu firmy FoodCare powiedziała: „Staramy się, by wszystkie produkty Fitella odpowiadały na potrzeby konsumentek, łącząc w sobie zdrowie, smak i wygodę. Cieszymy się, że nasze wysiłki już po raz drugi z rzędu zostały docenione przez tak prestiżowy brand, jakim jest Elite Model Look. Wierzę, że nasze konsumentki skorzystają z unikalnego połączenia zdrowia, piękna i nowoczesności będących synonimem marki Fitella z modą, elegancją i światowym stylem charakteryzującymi Elite Model Look."

W ramach partnerstwa, Elite Model Look obejmie swoją rekomendacją również dwie inne marki z portfolio firmy FoodCare, właściciela marki Fitella: mocno owocowe FRUGO i napój izotoniczny 4MOVE.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane