Flormar stawia na rozwój przez franczyzę

Property News 10 września 2013 11:17

Flormar stawia na rozwój przez franczyzę

Flormar - włoska firma sprzedająca kosmetyki kolorowe: cienie, pudry, maskary, lakiery do paznokci oraz perfumy otworzyła 1 punkt w Warszawie. Stoisko powstało w CH Atrium Promenada w Warszawie.

Stoiska Flormar znajdują się w takich lokalizacjach jak: Białystok - CH Biała, Częstochowa - Galeria Jurajska, Gdańsk - Galeria Bałtycka oraz Galeria Przymorze, Katowice - Silesia City Center, Konin - sklep firmowy w supermarkecie "Piotr i Paweł", Kraków - M1 oraz Galeria Krakowska, Łódź - Manufaktura, Olsztyn - CH Alfa Olsztyn, Suwałki - Galeria Plaza oraz Wrocław - Magnolia Park Wrocław.

Firma zamierza się dalej rozwijać poprzez franczyzę. Ponad 50 proc. udziałów firmy należy do Yves Rocher.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Iks 2014-12-19 23:52:16

    Czy to stoisko jeszcze tam jest?

  • majka 2013-11-09 11:11:34

    Myślałam o ich franczyzie . Byłam oglądać stoisko w Warszawie w Promenadzie. Wygląda na jakieś wybrakowane i mało zatowarowane. Na stojaczkach nic nie wisi, mało kremów ... / z początku myślałam ze tak dobrze się towar sprzedaje / ale byłam kilkakrotnie i PUSTKI nadal są. Lakiery owszem mają ale całościowo nie wygląda to "apetycznie" - wrażenie braku towaru jest. Chyba ze tylko lakiery się Flormara sprzedają?

  • ambergold 2013-10-21 19:03:07

    nie polecam , brak jakiegokolwiek wsparcia , zero pojęcia o prowadzeniu działalności franczyzowej , braki w zatowarowaniu , wspierają własne punkty a nie partnerów = generalnie firma krzak- sprzedać i zapomnieć - nie polecam i odradzam

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane