Focus Mall Rybnik odnawia umowy z najemcami

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 5 czerwca 2012 15:31

Trwa okres przedłużania umów najmu w galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall Rybnik. W tej chwili podpisane zostały kontrakty na wynajem 720 mkw. powierzchni łącznie z 8. najemcami: Orsay, Promod, Inglot, Lee Wrangler, Ochnik, Rey Jay, Plus i T-Mobile. Salony tych marek będą znajdowały się w tych samych miejscach. Wraz z podpisanymi umowami z grupą LPP (Reserved, Cropp i Mohito) wynajęte na kolejne 5 lat zostało już łącznie ponad 1900 mkw. powierzchni handlowej.

- Chcemy wykorzystać okres przedłużania umów, aby podnieść atrakcyjność Focus Mall w Rybniku w oczach klientów. Naszym celem jest zatrzymanie w galerii najpopularniejszych najemców i wprowadzenie nowych marek, które uzupełnią i uaktualnią dotychczasową ofertę. Podpisywanie kontraktów nabiera tempa - mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej siecią galerii Focus Mall w Polsce.

Za wynajem galerii Focus Mall odpowiada zarządca Alfa Asset Management. Podpisywanie kontraktów z obecnymi oraz nowymi najemcami w Focus Mall Rybnik powierzone zostało agencji CBRE. W tym czasie będzie ona miała wyłączność na powierzchnie handlowe podlegające procesowi renewals.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11013

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane