PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Focus Mall Rybnik przejdzie rekomercjalizację

Autor: dlahandlu.pl 7 marca 2012 10:53

Focus Mall Rybnik, galeria rozrywkowo-handlowa, rozpoczęła okres przedłużania umów najmu (renewals). Podpisywanie kontraktów z obecnymi oraz nowymi najemcami powierzone zostało agencji CBRE. W tym czasie będzie ona miała wyłączność na rekomercjalizację tego centrum handlowego.

- Chcemy dobrze wykorzystać okazję, jaką jest okres renewals, aby podnieść atrakcyjność centrum i dostosować ofertę do oczekiwań mieszkańców Rybnika i regionu. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą CBRE ze względu na jej dotychczasowe doświadczenie w najmie. - mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej m.in. siecią galerii Focus Mall w Polsce.

- Na prośbę Alfa Asset Management przygotowaliśmy plan rekomercjalizacji centrum, który został pozytywnie przyjęty przez właściciela. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się również z zainteresowaniem najemców - powiedziała Magdalena Frątczak, dyrektor działu powierzchni handlowych w CBRE.

Alfa Asset Management podpisała także z CBRE umowy na rekomercjalizację pozostałych galerii Focus Mall w: Bydgoszczy, Zielone Górze i Piotrkowie Trybunalskim. Umowy dotyczące ww. centrów nie zawierają klauzuli wyłączności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane