PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Focus Pizza promuje swoją ofertę dronami

Autor: pr 2 października 2015 10:34

Focus Pizza promuje swoją ofertę dronami Pizzeria wykorzystała do promocji drona, fot. mat.pras.

Focus Pizza – nowy koncept gastronomiczny, który wystartował w Szczecinie oraz Gdańsku, rozpoczął promocję swoich produktów w nowoczesny i efektowy sposób. Firma wykorzystała drona z podwieszoną reklamą graficzną, który wykonywał efektowne przeloty przy szczecińskich biurowcach położonych obok Bramy Portowej.

„Nowe ciasto leci w miasto” to hasło reklamowe przyświecające kampanii promocyjnej nowego konceptu gastronomicznego Focus Pizza, oferującego pizzę w dostawie w centrum Gdańska oraz Szczecina. Promocja oferty odbyła się za pomocą latającego drona, który poruszał się wokół budynków biurowych położonych przy Bramie Portowej w Szczecinie. Unosił on specjalny plakat reklamowy promujący nowego dostawcę – widoczny zarówno dla osób pracujących w biurowcach, jak i okolicznych przechodniów. Wydarzenie było wspierane akcją rozdawania ulotek, zawierających szczegółowe menu oraz dane kontaktowe do pizzerii. Docelowo sieć Focus Pizza chciałaby dostarczać swoje produkty za pomocą specjalnie przystosowanej floty dronów.

Focus Pizza to nowy dostawca, który w swojej ofercie posiada 16 bazowych rodzajów pizzy. Focus Pizza jest nowym konceptem gastronomicznym, który należy do polskiej sieci Focus Hotels S.A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane