Food Show 2017: Fattorie Del Duca wśród wystawców

Autor: ptwp 23 grudnia 2016 11:43

Firma Fattorie Del Duca, dystrybutor włoskiej żywności, dołączył do grona wystawców Food Show 2017 - największego święta polskiej żywności i kulinariów w nowatorskiej formule spotkania profesjonalistów i pasjonatów, które odbędzie się 16-18 marca w Katowicach.

Fattorie Del Duca od ponad 60 lat zajmuje się poszukiwaniem, selekcjonowaniem i dystrybucją wędlin, serów i innych włoskich specjałów. Na polskim rynku firma specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji wędlin i serów dla restauracji, małych sklepów, szefów kuchni, którzy stawiają na wybór produktów dobrej jakości, wyselekcjonowanych z dbałością i w dobrej cenie. Tak, jak zamówienie prosto u włoskiego serowara czy wędliniarza.

Producenci i przetwórcy żywności i napojów, dystrybutorzy i handlowcy, restauratorzy, szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, dostawcy produktów dla branży HoReCa oraz konsumenci spotkają się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w czasie Food Show - unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego skierowanego do branży spożywczej i gastronomicznej oraz tysięcy pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia.

- Rosnący trend zdrowego odżywiania skierował uwagę konsumentów na polskie, lokalne przysmaki, którymi możemy się chwalić za granicą. To ogromny potencjał, który powinniśmy wykorzystać. Teraz jest idealny czas, by podkreślać wyróżniki polskiej żywności: naturalne składniki, lokalny charakter. Food Show to doskonała okazja, by pochwalić się naturalnym bogactwem polskiej żywności - mówi Edyta Kochlewska, redaktor naczelna redakcji „Rynku Spożywczego”.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów Portalspozywczy.pl, Dlahandlu.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Foodshow.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane