Food Show 2017: MCK w Katowicach poszukuje najemcy gastronomicznego

www.portalspozywczy.pl 21 marca 2017 10:01

Food Show 2017: MCK w Katowicach poszukuje najemcy gastronomicznego Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Podczas Food Show 2017 PTWP Event Center, zarządca Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, wystąpił z ofertą do zgromadzonego biznesu gastronomicznego. Poszukuje najemcy lokalu na terenie MCK, w którym ma powstać kawiarnia lub bistro.

W trakcie debaty „Gastronomia niejedno ma imię”, Marcin Stolarz, prezes zarządu PTWP Event Center przedstawił ofertę dla najemcy gastronomicznego.

Przeszklony lokal, do którego poszukiwany jest najemca, znajduje się na poziomie „0”, zaraz przy wejściu od strony Spodka. Ma powierzchnię 196,49 mkw.

- Chcielibyśmy, aby ofertę MCK wzbogaciła gastronomia na wysokim poziomie – może to być zarówno mała restauracja lub kawiarnia albo bistro z przekąskami i napojami. Coś interesującego. Miejsce z klimatem, miejsce, które ma się stać uznanym i rozpoznawalnym punktem na mapie gastronomicznej Katowic oferujące usługi zarówno dla uczestników kongresów i spotkań jak i na co dzień dla mieszkańców Katowic i regionu – zaznaczył Marcin Stolarz.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to nowoczesna powierzchnia konferencyjno-wystawiennicza ulokowana w centrum Katowic, w sąsiedztwie hali Spodek. MCK może jednocześnie pomieścić 15 tys. Użytkowników, a Spodek - 11 000.  W od maja do grudnia 2016 roku w MCK odbyło się 185 wydarzeń dla ponad 185 000 uczestników, a w Spodku 88 wydarzeń dla 250 000 uczestników. Obok znajduje się cała strefa kultury z innymi ważnymi obiektami kulturalnymi, a tuż obok powstają biurowce KTW i osiedle eleganckich domków jednorodzinnych. Duży potencjał tego wyjątkowego miejsca. Dodatkowo w obiekcie znajdują się powierzchnie biurowe. Swoją siedzibę w MCK ma Grupa PTWP – wydawca serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane