Food Show 2017 wpisuje się w koncept promocji marki Serenada

www.portalspozywczy.pl 12 stycznia 2017 12:46

Wszelkie wydarzenia kulinarno – gastronomiczne wpisują się w koncept promocji marki Serenada. Sektor HoReCa to nadal obszar, nad którego zagospodarowaniem musimy popracować. Nasza oferta w głównej mierze skierowana jest do detalu – powiedziała serwisowi portalspożywczy.pl Emilia Pożarowszczyk, kierownik ds. Marketingu i PR SM Spomlek.

Więcej o Food Show 2017

Niemniej nasze sery, szczególnie marka Skarby Serowara, w kanale HoReca pojawiają się. Wiele restauracji oferuje dziś deskę serów z Bursztynem w roli głównej, Bursztyn i Szafir często występują jako składniki dań gorących. Doskonałe, polskie sery długodojrzewające to możliwość wyróżnienia się z ofertą wśród konkurencji z jednoczesnym podkreśleniem trendu nawiązującego do dobrych, polskich produktów – mówi Emilia Pożarowszczyk.

Dodaje, że w perspektywie Spomlek jest zainteresowany wejściem i rozwojem sprzedaży w sektorze HoReCa. - Upatrujemy w nim nie tylko możliwości rozwoju volumenu sprzedaży ale również wychodzenia z promocją marek Serowych stricte do konsumenta. Taka inwestycja daje nam dodatkowe korzyści – zaznacza kierownik ds. marketingu i PR SM Spomlek.

- Nasze żółte sery są doskonałe nie tylko na kanapki, ale również jako składnik wielu dań na ciepło, przekąsek, przystawek. Nasi konsumenci stale poszukują inspiracji na wykorzystanie sera w kuchni, jestem przekonana, że to wydarzenie Food Show to dla nas moment na połączenie promocji serów Serenada z kulinarnym show i zarazem kulinarnym know- how. Spodziewana liczba uczestników w liczbie blisko 15 000 osób wskazuje, iż trend kulinarny wśród konsumentów zyskuje na zainteresowaniu – mówi Emilia Pożarowszczyk. - My zaś z marką Serenada jesteśmy zawsze tuż przy smakoszach sera i dobrego jedzenia – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane