PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Foodpanda testuje usługę McDonald’s w Dostawie

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 12 sierpnia 2014 09:35

W Polsce serwis foodpanda działa od 2013 roku i współpracuje z ponad 1 500 restauracjami, w tym z siecią McDonald’s, z którą testuje usługę - McDonald’s w Dostawie.

W sierpniu bieżącego roku serwis foodpanda otrzymał 60 milionów dolarów na rozwój. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na wzmocnienie pozycji w krajach, w których dostępna jest ta usługa. Dofinansowanie w rekordowej wysokości 60 milionów dolarów pochodzi od grupy inwestorów, w tym od Falcon Edge Capital. Łącznie, od początku istnienia, foodpanda pozyskała ponad 100 mln dolarów na rozwój.

Jak mówi Michał Rokosz, dyrektor zarządzający foodpanda na rynki CEE - Dzięki finasowaniu będziemy mogli pojawić się w nowych lokalizacjach, a jednocześnie rozwijać ofertę w miastach, w których już działamy. Pozyskane fundusze zostaną też przeznaczone na podniesienie i tak wysokiego już standardu obsługi klienta w naszym serwisie - dodaje Rokosz - Cele, które sobie postawiliśmy są ambitne i dodatkowe fundusze pomogą nam je osiągnąć - podsumowuje Rokosz. Na razie nie wiadomo, jaka część dofinansowania trafi do Polski. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane