PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Forever 21 otwiera pierwsze salony w Polsce

Autor: pr 12 lipca 2016 10:18

Forever 21 otwiera pierwsze salony w Polsce Fot. Forever 21

Marka modowa Forever 21 ogłosiła plany wejścia na polski rynek, które zakładają otwarcie salonów w trzech różnych miastach jesienią tego roku. Pierwszy z nich znajdzie się w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, a kolejne w łódzkiej Manufakturze i poznańskiej Posnanii. Otwarcia zaplanowano na III i IV kwartał 2016 r.

- Wprowadzenie Forever 21 na polski rynek znalazło się na szczycie naszej listy priorytetów. Arkadia, Manufaktura i Posnania to idealne lokalizacje dla naszych pierwszych sklepów w kraju. Głęboko wierzymy, że nasza marka zjedna sobie duże grono sympatyków, nie tylko dzięki temu, że oferuje światowe trendy w modzie, lecz także nowoczesne podejście do procesu robienia zakupów – powiedział Alexandros Doukas, dyrektor generalny Teren Management Europe.

Otwarcia salonów Forever 21 w Polsce to część szeroko zakrojonych planów ekspansji Teren Management Europe, wyłącznego partnera franczyzowego marki Forever 21 w 9 krajach Europy. Do końca 2016 roku, spółka zamierza otworzyć salony w 5 krajach: Polsce, Rumunii, Czechach, Portugalii i na Słowacji.

Polskie salony będą oferować klientom wybór produktów na powierzchniach 1000 m2 w centrum handlowym Arkadia, 1000 m2 w Manufakturze i 1700 m2 w Posnanii.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane