PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Forum „Polska spółdzielczość mleczarska w UE - szanse i zagrożenia"

Autor: dlahandlu.pl 8 czerwca 2010 09:54

23-25 września, Augustów, VIII edycja konferencji. Tematem wiodącym tegorocznego Forum będą działania prowadzone na poziomie krajowym oraz europejskim w zakresie przejrzystości rynku artykułów rolno-spożywczych i poprawy funkcjonowania łańcucha żywnościowego.

Na Forum omówiona zostanie również aktualna sytuacja mleczarstwa, a w szczególności krajowe i światowe uwarunkowania do rozwoju tej branży oraz zmiany w WPR mające wpływ na kształtowani się tego sektora w najbliższych latach.

Podobnie, jak to miało miejsce w ubiegłym roku - również na tegorocznym Forum zostaną przeprowadzone dwie debaty z udziałem m.in. Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa ARR oraz Europosła Jarosław Kalinowskiego. Tematem debat będą światowe i krajowe utrudnienia w handlu artykułami mleczarskimi oraz uwarunkowania dla umacniania pozycji polskiego mleczarstwa. Podczas Forum rozstrzygnięty zostanie IV Ranking Spółdzielni Mleczarskich, finansowany z Funduszu Promocji Mleka. Udział w rankingu jest bezpłatny.

Szczegółowych informacji odnośnie udziału w Forum oraz Rankingu www.forum-mleczrskie.org
Organizator: Biuro Organizacyjne Forum. tel. 85/7436856 begin_of_the_skype_highlighting 85/7436856 end_of_the_skype_highlighting lub
biuro@forum-mleczarskie.org, www.forum-mleczarskie.org

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane