PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Forum Współpracy 2012

Autor: pr 27 lutego 2012 10:50

Coroczne wydarzenie zorganizowane by w oderwaniu od codziennego konkurowania kadra zarządzająca firm producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów a także dostawców usług logistycznych, marketingowych i IT mogła spotykać się i wymieniać doświadczeniami oraz przykładami sukcesów wynikających ze skutecznego współdziałania i wdrażania wspólnie wypracowanych standardów.

To jednodniowe wydarzenie oferujące porcję bardzo przydatnej wiedzy "w pigułce". Program konferencji przewiduje część praktyczną i strategiczną, traktującą o trendach i wyzwaniach współczesnego biznesu FMCG, nowym konsumencie i zagrożeniach rynkowych. Case-study prezentowane w części pierwszej poruszą tak istotne kwestie jak: współdzielenie łańcuchów dostaw, obniżenie kosztów gospodarki paletowej, rola operatora logistycznego w zrównoważonym rozwoju firmy, a także zagadnienia związane z rozwojem e-commerce w FMCG, jakością danych podstawowych i GDSN, wpływem mediów społecznościowych na branżę. Entuzjastyczne opinie uczestników zeszłorocznej edycji dowodzą, że wiedza pozyskana w trakcie konferencji przełożyła się na realne usprawnienia i oszczędności w ich przedsiębiorstwach.

Forum Współpracy to jednak przede wszystkim doskonałe miejsce do robienia biznesu i rozwijania relacji partnerskich. Konferencja kończy się business mixerem - dzięki czemu rozmowy mogą być prowadzone w mniej formalnej atmosferze.
Więcej informacji i rejestracja: www.ecr.pl/forum2012


ORGANIZATOR:

ECR Polska
Polska Warszawa
email: biuro@ecr.pl

internet: www.ecr.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane