PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Franczyzobiorca Delikatesów Centrum: Dzięki kompleksowemu serwisowi mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku

Autor: dlahandlu.pl 31 października 2013 11:29

Franczyzobiorca Delikatesów Centrum: Dzięki kompleksowemu serwisowi mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku

Wojciech Sala, właściciel Delikatesów Centrum w Sterkowcu mówi, w jaki sposób udaje mu się uzyskać przewagę konkurencyjną dzięki współpracy z Grupą Eurocash.

Jakie korzyści daje współpraca franczyzowa z Eurocash w ramach sieci Delikatesy Centrum?

Przystępując do sieci, mogłem liczyć na pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie prowadzenia biznesu - od wyboru najodpowiedniejszej lokalizacji sklepu, przez jego wyposażenie, sprawdzoną koncepcję detaliczną, aż po zaopatrzenie i logistykę oraz marketing. Jednym kliknięciem w systemie mogę zamówić towar. Jedna ciężarówka pozwala uzupełnić mi szybko i sprawnie zapasy. Mogę również rozszerzać swoją ofertę o produkty lokalne. Sieć oferuje mi również gazetkę promocyjną oraz akcje marketingowe. Mam również biznesowego doradcę klienta, który pomaga mnie oraz kierownikowi sklepu w analizie wyników oraz dobraniu najlepszych rozwiązań do zwiększania konkurencyjności mojego sklepu. To, co ważne, to doradca wspiera również kierownika sklepu w utrzymaniu wysokiego jakości serwisu, na przykład jak najefektywniej układać towar na półkach. Kompleksowy serwis i wsparcie Eurocashu pomaga mi w prowadzeniu biznesu, samemu byłoby mi znacznie trudniej.

Dzięki czemu udaje się Panu uzyskać przewagę na lokalnym rynku?

Cały czas mam dostęp do niezbędnej wiedzy rynkowej oraz Akademii Umiejętności Eurocash. Dzięki cyklicznym warsztatom i szkoleniom i konferencjom otrzymuję niezbędną wiedzę i wiem jak jeszcze lepiej prowadzić biznes. Również szkolenia w formie e-learningu pozwalają na swobodny dostęp do szerokiego wachlarzu wiedzy i dużej pomocy w rozwiązywaniu codziennych problemów.
Doradca klienta pomaga w analizie wyników sklepu i dobiera optymalne rozwiązania, które pomogą sprzedawać jeszcze lepiej. Otrzymuję wsparcie, jak najlepiej produkty powinny zostać wyeksponowane na półkach, aby przyciągnąć klienta. Doradca wspiera również mojego kierownika sklepu w utrzymaniu wysokiego jakości serwisu - nie zawsze muszę być obecny w sklepie. To zdecydowanie ułatwia mi pracę.

Jakie działania zostały podjęte w Pana sklepie, aby zwiększyć rentowność placówki?
W ostatnim czasie mam możliwość udziału w największej w historii polskiego handlu „Megaloterii - po sąsiedzku" Grupy Eurocash. Megaloteria obejmuje 10 000 sklepów franczyzowych Grupy Eurocash. Dzięki ogólnopolskiej kampanii reklamowej w telewizji Delikatesy Centrum są obecne w największych stacjach telewizyjnych. Pomaga ona w zwiększeniu sprzedaży w moich sklepach i zyskaniu przewagi konkurencyjnej na lokalnym rynku, a możliwość wygrania 20 samochodów miesięcznie przyciąga klientów. Dzięki kompleksowemu serwisowi, który dostarcza mi Grupa Eurocash, mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Julek 2018-01-10 16:12:03

  Sklep w Świlcza k/Rzeszowa. Rzadko robiętu zakupu mimo że obsługa bardzo miła , ale jak kupować kiedy nie ma kto obsłużyć - powód prosty mało pracowników a na mięsnym po pracy nawet nie ma co wstępować, kolejka długa a obsługa krótka, Wnioski są jednoznaczne zakupy muszę robić w Rzeszowie,a szkoda na miejscu blisko domu byłoby wygodniej.

 • waldemar 2017-12-23 18:25:07

  tylko straty !! to oszustwo !! ekspansja tylko do otwracia jest !!

  a póżniej szczury do nory znikają !! ja utopiłem 300 tys przez 7 miesięcy i długi zostały

 • jurek 2017-08-19 15:07:08

  gdzie można dołączyc do oszukanych ?

ZOBACZ WSZYSTKIE (187)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,55

 • Min

  1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane