Franczyzobiorca sieci Spar otworzył delikatesy internetowe

Autor: dlahandlu.pl 18 maja 2011 11:17

W kwietniu br. ruszyły internetowe delikatesy Bonus. Sklep oferujący produkty spożywcze oraz chemię domową działa na terenie Rudy Śląskiej i Zabrza Zaborza.

Sklep internetowy „Bonus" prowadzony jest przez „Bonus" S.C z siedzibą przy ulicy Zabrzańskiej 68 w Rudzie Śląskiej. Firma ma już sklep stacjonarny, który działa w ramach sieci Spar.

- W odróżnieniu od innych delikatesów online „Bonus" przyjął bardzo proste zasady dostawy zakupów w dwóch przedziałach czasowych, a także zadbał o to, aby ceny produktów były takie same, jak w sklepie stacjonarnym. Zakupy od kwoty 80zł zawsze są dowożone bezpłatnie, a płatności można dokonać u dostawcy gotówką lub kartą płatniczą. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość produktów, dlatego Delikatesy mają na uwadze to, aby towary wymagające zachowania świeżości, przewożone były w specjalnie przystosowanym do tego samochodzie, wyposażonym w chłodnię - informuje właściciel sklepu.

Przeczytaj również: Sieć SPAR może wejść w e-handel jeszcze w tym roku

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marta 2011-05-26 14:23:36

  Weszłam na stronę delikatesów BONUS. Zainteresowały mnie parasolki Dopper. Niestety nie jest podana cena. Owszem można wysłać zapytanie, ale mnie to denerwuje. Jeśli widzę cenę jestem w stanie przygotować się na zakup, może nie odrazu ,bo muszę "przetrawić" cenę. Zwykle omijam sklepy , które nie podają ceny. Jestem starym handlowcem. Dokładny opis, zdjęcia artykułów, cena ma duże znaczenie. Jest także do zakupienia toaletka wisząca. Wygląda jak torba. Więc w zasadzie nie wiem jak wygląda po rozłożeniu . Także na taki zakup nie zdecywałabym się. Często dokonuję zakupu w internecie,ale po wejściu na niektóre strony , szybko opuszczam taką źle przygotowana ofertę .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,45

 • Śr

  4,02

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane