Franczyzobiorca sklepów Groszek inwestuje w e-sklep

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2014 09:21

Franczyzobiorca sklepów Groszek inwestuje w e-sklep

Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe, właściciel czterech sklepów działających pod marką Groszek, zdecydowało się na wdrożenie w swoich placówkach technologii supersam. We wrześniu br. klienci WPH będą mieli możliwości składania zamówień przez Internet z odbiorem osobistym w wybranym sklepie. Zakupione towary będą spakowane i gotowe do odbioru, o wyznaczonej przez klienta porze, bez kolejki.

Z chwilą wdrożenia zostanie uruchomiona galeria online wspomnianych sklepów, odpowiadająca wszystkim elementom brandingu. Będzie zawierała także pełne opisy i zdjęcia produktów, odpowiadające stanom magazynowym dostępnym w tych placówkach. Spółka zadba również o rozbudowę modułów promocji, zaimplementowanie wybranego modułu płatności online oraz stworzenie gotowych zestawów zakupowych, inspirujących internautów do większych zakupów. Natomiast dom mediowy Mediaverse, w imieniu WPH wynegocjuje z producentami FMCG wsparcie reklamowe.

Sklepy WPH Groszek pojawią się również ze swoją ofertą na supersam.pl - wirtualnej galerii sklepów spożywczych, aptek i drogerii. Pierwszymi sklepami, które zostaną zintegrowane będą „Groszki" zlokalizowane w centrum Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej oraz przy pl. Wojska Polskiego w Wesołej pod Warszawą. Kolejne placówki, należące do WPH, zostaną podłączone w drugim etapie wdrożenia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • wariat 2015-01-20 00:57:25

  To chyba dobra wiadomośc, chociaż na forum pracowników sieci gowork.pl/opinie_czytaj,35216 ludzie coraz bardziej narzekaja na warunki.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,36

 • Min

  6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane