PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Franczyzowa sieć Majster Plus uruchomi 10 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 28 lutego 2012 12:30

Majster Plus - ogólnopolska sieć sklepów franczyzowych z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w pierwszym półroczu 2012 roku otworzy nowych 10 sklepów.

Większość punktów ma powierzchnię powyżej 250 mkw.  W dobie kryzysu przykładamy większą wagę do zdolności finansowej oraz lojalności wobec naszej sieci. Zależy nam ponadto, aby partner handlował również dodatkowym asortymentem, bowiem z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrze sprawdza się koncepcja „shop in shop".- mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox. 

Sklepy Majster Plus zlokalizowane są na terenie całego kraju. Najwięcej jest ich w województwach śląskim, wielkopolskim, mazowieckim i małopolskim. Jedne z ostatnich punktów zostały otwarte w Chmielniku, Sulęcinie i Sieradzu, Bielsku-Białej, Dąbrowie, Raciążu i Tuszynie.
Sklepy Majster Plus należą do Składów VOX i działają na rynku od 2007 roku. Specjalnością sklepów jest sprzedaż paneli podłogowych z laminatu i drewna, stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, stolarki okiennej drewnianej, listew przypodłogowych, paneli boazeryjnych i parapetów z PCV oraz asortymentu uzupełniającego. Wiele sklepów Majster Plus oferuje dodatkowo inne materiały wykończeniowe takie jak ceramika, terakota, oświetlenie, karnisze. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane