PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Franczyzowe sklepy LPP zadebiutują w Izraelu

Autor: dlahandlu.pl 24 sierpnia 2017 19:07

LPP SA w przyszłym roku rozpocznie działalność w Izraelu, otwierając swoje pierwsze salony marki Reserved w Jerozolimie i Tel Awiwie. Ze względu na specyfikę izraelskiego rynku firma zdecydowała się na realizację projektu w oparciu o model franczyzowy przy współpracy z doświadczonym lokalnym partnerem – firmą H&O.

- Plany rozwoju na rynku izraelskim pojawiły się już w momencie naszego wejścia na Bliski Wschód. Otwarcie salonów w Izraelu stanowi naturalny krok w procesie budowania naszej silnej pozycji w regionie. Specyfika rynku spowodowała, że zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z doświadczonym lokalnym partnerem, który ułatwi nam rozpoczęcie działalności – mówi Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy LPP.

W pierwszym etapie firma planuje otwarcie w Izraelu dwóch lub trzech sklepów Reserved na przestrzeni nadchodzącego roku. W tym celu pozyskała do współpracy w oparciu o model franczyzowy partnera – firmę H&O, działającą na rynku izraelskim od 1950 roku. W ramach współpracy lokalny partner udostępni pod nowe salony Reserved swoje lokalizacje w prestiżowych centrach handlowych.

- Dostrzegamy wysoki potencjał rozwoju na rynku izraelskim. Duża liczba sklepów konkurencyjnych marek pokazuje, że istnieje zapotrzebowanie na produkty, które oferujemy. Jesteśmy przekonani, że franczyzowy model działalności, jest najlepszym rozwiązaniem, które zapewni nam efektywne działanie na tym rynku – dodaje Przemysław Lutkiewicz.

Dalsze plany rozwoju LPP w Izraelu zakładają kolejne otwarcia sklepów i wykorzystywanie potencjału, jaki stanowić będą atrakcyjne lokalizacje handlowe w tym kraju. Wejście Reserved na rynek izraelski to kolejny, po planowanym na 6 września otwarciu salonu marki na Oxford Street w Londynie, krok w budowaniu jej globalnej rozpoznawalności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane