PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Fresh24.pl chce pozyskać 4 mln zł na rozwój

Autor: portalspozywczy.pl 4 listopada 2010 09:24

Fresh24.pl chce pozyskać 4 mln zł na rozwój

Sklep internetowy Fresh24.pl planuje debiut na giełdzie NewConnect w grudniu 2010 r. Firma chce pozyskać z emisji ok. 4 mln zł na szybszy rozwój.

- Uważamy, że warto sięgnąć po dodatkowy zastrzyk gotówki, aby rozwijać się jeszcze szybciej. Tym bardziej, że biznes osiągnął już ten etap, kiedy wychodzi z fazy potencjału a wkracza w fazę realnego, udowadnianego zysku - tłumaczą właściciele fresh24.pl. - Obserwacje rynku pokazują, że branża e-grocery znakomicie rozwija się w Zachodniej Europie, a jednocześnie Polska coraz skuteczniej niweluje różnice w rozwoju technologicznym. Polacy będą powszechnie korzystać z internetu, a jednocześnie coraz lepiej zarabiać i coraz bardziej cenić wygodę i oszczędność czasu - mówi Jan Tkaczow, współzałożyciel Fresh24.pl.

Fresh24.pl to supermarket internetowy obecny na warszawskim rynku od połowy lipca 2009 roku. Oferta sklepu to ponad 12 tys. produktów żywnościowych, chemii gospodarczej i kosmetyków, oraz asortymentu dla zwierząt.

W ciągu roku działalności we Fresh24.pl zarejestrowało się ponad 5,1 tys. klientów, a ich liczba rośnie średniomiesięcznie o kolejne 20 proc. Sprzedaż za 6 miesięcy 2010 ponad dwukrotnie przewyższała przychody z drugiej połowy roku 2009.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane