Freshmarket będzie konkurował z K&M Delikatesy na Muranowie

Autor: dlahandlu.pl 14 marca 2013 21:04

Trwają przygotowania do otwarcia sklepu Freshmarket na ul. Nowolipki róg Jana Pawła w Warszawie. Wcześniej w tej lokalizacji działała wypożyczalnia wideo wraz ze strefą W&S Alkohole. Po przeciwnej stronie Nowolipki od grudnia 2012 roku działają delikatesy sieci K&M, do której należy kilka placówek w Warszawie o powierzchni przekraczającej 2 tys. mkw.


Sieć Freshmarket to sklepy convenience w konwencji deli. Różnią się od sklepów Żabka większą powierzchnią sali sprzedaży oraz bogatszym asortymentem. Każdy sklep ma stoisko Freshcafe z ciepłymi przekąskami,kawą i napojami.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i Freshmarket. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Zolo 2013-04-28 18:06:32

    Pani Doroto, Dyrekcja nie słuch klientów. Dyrekcja słucha zarządu funduszu Mid Europa. Sieć ma gdzieś klientów polskich oni potrzebują tylko naszych pieniędzy. Co widać po cenach w sklepach tej sieci.

  • Dorota 2013-04-28 13:02:43

    Ponieważ mieszkam pod tym adresem pragnę zwrócić uwagę Dyrekcji sklepu na fatalne rozmieszczenie stoisk i kasy. Cały środek jest zablokowany przez ciąg pojemników lodówkowych. Przez nadmierne zagęszczenie klient nie ma możliwości manewrowania wózkiami i przejścia obok drugiego klienta. Dział z garmażerką, mięsny i wędliny powinny być umieszczone w wgłębieniu na prawo od wejścia. Żle ustawione są również stanowiska kasowe. Kolejka blokuje zakupy innym klientom. No i to co najważniejsze -

    do sklepu wchodzi się po schodkach ale nikt nie pomyślał o ludziach niepełnosprawnych. Zapomniano o zrobieniu podjazdu dla wózków i chodzików. No i te ceny. Za pękne pomidory krajowe płacę w sklepie internetowym ok.9 zł, we FRESH-u w dniu otwarcia cena sięgała 18 zł a za łopatkę wieprzową żądano ok.20 zł gdy w TESCO szynka bez kości kosztuje 10.99 zł.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane