FrieslandCampina z marką Debic na Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 20 stycznia 2017 13:08

Friesland Campina Foodservice zaprezentuje swoją europejską markę Debic na Food Show 2017 - wyjątkowym i unikalnym święcie żywności, kulinariów i gastronomii, które odbędzie się 16-18 marca w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach.

Debic jest główną europejską marką Friesland Campina Foodservice, firmy, która z kolei jest częścią FrieslandCampina, jednej z pięciu największych firm mleczarskich na świecie. Debic oferuje śmietanki, bite śmietanki w sprayu, gotowe do użycia bazy do przygotowania deserów, specjalne masła i nadzienia. 

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły święta biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

WIĘCEJ NA FOODSHOW.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane