Frigo Logistics startuje z ekspresowymi dostawami mrożonek

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2017 13:39

13 września wraz z oficjalnym otwarciem nowego oddziału Frigo Logistics w podwarszawskim Błoniu, zaprezentowano ekspresowe dostawy mrożonek - Frigo Express. Usługa skierowana jest do producentów mrożonek, segmentu HoReCa, stacji benzynowych oraz sieci handlowych.

Założeniem nowej usługi są ekspresowe dostawy kartonów oraz palet w Warszawie i jej okolicach w ciągu 24 godzin. 

Kristof Verbruggen, prezes zarządu Frigo Logistics powiedział: Jedną z głównych zalet nowego produktu jest fakt, że jesteśmy operatorem neutralnym, czyli nie obracamy handlowo produktami naszych kontrahentów, a zapewniamy stricte logistykę i dystrybucję, co pozwala producentom skupić się na działalności handlowej bez utraty marży. Nasz nowy produkt, to kontynuacja naszej strategii rozwoju transportu i dystrybucji na terenie Polski.
Marcin Szlęzak, dyrektor ds. rozwoju biznesu, dodaje: - Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy sygnały, że istnieje potrzeba stworzenia produktu, dzięki któremu producenci produktów głęboko mrożonych będę mogli ekspresowo dostarczyć kartony i palety do finalnych odbiorców.

Frigo Logistics to przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką i dystrybucją produktów głęboko mrożonych. Należy do Nichirei Holding Holland B.V, które z kolei jest częścią japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio, będącego jednym z czołowych operatorów w zakresie logistyki produktów głęboko mrożonych na świecie. Frigo Logistics posiada magazyny wysokiego składowania w temperaturze -22 °C w Żninie i Radomsku oraz punkt przeładunkowy w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane