Frisco.pl zbuduje nowy magazyn do obsługi aglomeracji warszawskiej

Autor: dlahandlu.pl 6 kwietnia 2017 20:32

Frisco.pl zbuduje nowy magazyn do obsługi aglomeracji warszawskiej fot. Katarzyna Kazior

Frisco.pl, sklep spożywczy online znajdujący się w portfolio funduszu MCI.TechVentures, zarządzanego przez Private Equity Managers, odnotował pod koniec 2016 roku dynamikę przychodów rzędu 100% miesiąc do miesiąca.

Plan na 2017 rok zakłada dalszą koncentrację na aglomeracji warszawskiej. Skupienie się na rynku stołecznym do decyzja strategiczna, z którą wiąże się budowa nowego, dużo większego magazynu, który umożliwi wzrost wartości spółki w ciągu następnych kilku lat – mówi Tomasz Danis, partner współzarządządzający funduszem MCI.TechVentures.

W tym roku Frisco.pl położy większy nacisk na technologie mobilne oraz na rozwój systemu informatycznego. W tym celu zostaną wykorzystane m.in. takie technologie jak sztuczna inteligencja czy machine learning, które umożliwią większą personalizację usług, zachęcając klientów do zakupów i częstszego korzystania z serwisu, przy jednoczesnych oszczędnościach w prowadzeniu działalności.
W 2016 roku udało nam się podwoić liczbę regularnie kupujących na Frisco.pl m.in. dzięki takim rozwiązaniom, jak możliwość ponowienia poprzedniego zamówienia czy łatwy dostęp do list zakupowych – mówi Tomasz Dębowski, dyrektor marketingu Frisco.pl.

Przeczytaj także:

Private Equity Managers poprzez fundusz MCI.TechVentures jest wraz ze spółką Eurocash współwłaścicielem Frisco.pl. Tomasz Czechowicz, prezes zarządu MCI Capital, stwierdził, że jest zadowolony ze współpracy z Eurocashem i uznał całe przedsięwzięcie za jedną z najlepszych inwestycji w portfelu firmy. - Mamy do czynienia z optymalną synergią pomiędzy branżowym inwestorem, a inwestorem z obszaru gospodarki cyfrowej. My z jednej strony budujemy DNA firmy e-commerce, dostarczamy najlepszych praktyk w tym zakresie, a z kolei Grupa Eurocash wnosi wybitny wkład w zakresie logistyki czy sourcingu, czyli w tych obszarach, w których kompetencje tego typu gracza są najsilniejsze – podkreślił Tomasz Czechowicz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Analityk 2017-04-06 20:46:55

  Eurocash w 2017 akcje będą kosztować 75 złotych

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,19

 • Śr

  4,05

 • Min

  3,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane