FROB loterią wspiera płatności kartami

Autor: dlahandlu.pl 19 października 2016 13:53

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego rusza z loterią dla płatności kartami Visa i MasterCard. Honorowe patronaty nad loterią objęło Ministerstwo Finansów i Ministerstwo Rozwoju.


Co tydzień elektryczne BMW i3, codziennie smartfon Samsung Galaxy S7, a co godzinę podwójne bilety do Multikina – wszystko o łącznej wartości 1 milina złotych. To nagrody w drugiej tegorocznej edycji loterii, zorganizowanej dla użytkowników kart płatniczych Visa i Master Card. W losowaniu nagród weźmie udział każdy posiadacz karty, który w okresie od 18 października do 24 listopada dokona nią płatności na kwotę co najmniej 10 złotych. Warunkiem udziału jest zarejestrowanie transakcji na dedykowanej stronie i zachowanie jej potwierdzenia wraz z kartą, którą została wykonana. Każde 10 złotych to jeden wirtualny los, a więc im większa wartość zarejestrowanej transakcji tym większe szanse na wygraną.

Loterią wspiera intensywna kampania promocyjna, obejmująca reklamę outdoor (billboardy
i citylighty), spoty radiowe w ogólnopolskich rozgłośniach, advertoriale i reklamę prasową oraz promocję w kanałach social media. Za jej realizację, podobnie jak i organizację loterii odpowiada agencja Albedo Marketing, która zwyciężyła w przetargu ogłoszonym przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,01

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane