FRSiH 2016: Biznes 4.0 – nowe technologie czynnikiem konkurencyjności

www.portalspozywczy.pl 6 października 2016 12:42

Podczas tegorocznej IX edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu, które odbędzie się 17-18 października w Hotelu Sheraton w Warszawie, odbędą się dwie debaty pod tytułem "Biznes 4.0 – nowe technologie czynnikiem konkurencyjności".

KLIKNIJ I JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA IX FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU!

Podczas pierwszej z debat, która rozpocznie się 17 października o godz. 11:30 zaproszeni goście będą rozmawiać o głównych trendy w technologii, które zmienią kształt i funkcjonowanie branży spożywczej.

Prelegenci spróbują także nakreślić obraz fabryki przyszłości, w której produkcja spożywcza odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi zarządzania. Poruszony zostanie także temat menedżerów i pracowników w firmie przyszłości w kontekście kreatywności człowieka i sztucznej inteligencji.

Paneliści porozmawiają także o obszarach optymalizacji produkcji, a także procesach logistycznych i roli automatyzacji w firmach spożywczych.

W drugiej części debaty, która rozpocznie się 17 października o godz. 13:30 omówione zostaną główne trendy w technologii, które mogą zmienić kształt i funkcjonowanie branży spożywczej, a także nowe obszary inwestycji technologicznych: produkcja, sprzedaż, zarządzanie.

Uczestnicy sesji tematycznej porozmawiają także o znaczeniu sprawnej logistyki wewnętrznej dla konkurencyjności produkcji, automatyzacji jako odpowiedzi na wyzwania związane z rynkiem pracy, a także o Internecie Rzeczy, Big Data i technologiach mobilnych, które można wykorzystać w walce o nowe rynki i nowych klientów.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz doskonała okazja do networkingu i nieformalnych spotkań biznesowych.

Tradycyjnie Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk pośród ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych.

Zapraszamy do udziału!

KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI!

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane