PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

FRSiH 2016: Przemysł mleczarski – branża ma sposób na kryzys i perspektywy na przyszłość

www.portalspozywczy.pl 10 października 2016 12:51

Podczas tegorocznej IX edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu, które odbędzie się 17-18 października w Hotelu Sheraton w Warszawie, będzie miała miejsce debata "Przemysł mleczarski – branża ma sposób na kryzys i perspektywy na przyszłość".

KLIKNIJ I JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA IX FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU!

Już 17 października w warszawskim hotelu Sheraton zbierzemy przy jednym stole konferencyjnym prezesów i dyrektorów znaczących firm mleczarskich w Polsce. Uczestnicy sesji tematycznej "Przemysł mleczarski – branża ma sposób na kryzys i perspektywy na przyszłość" porozmawiają m.in. o tym, jak branżą ocenia politykę rolno-spożywcza Polski i UE w kontekście kryzysu na rynku mleka, a także jakie są oczekiwania branży co do instrumentów wsparcia ze strony rządu i KE.

Będziemy rozmawiać o sposobach na wychodzenie z kryzysu: pomoc państwa, współpraca biznesowo-naukowa, innowacje – przykłady sukcesu, jak również czy rynek przetworów mlecznych skorzysta na programie 500+.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz doskonała okazja do networkingu i nieformalnych spotkań biznesowych.

Tradycyjnie Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk pośród ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych.

Zapraszamy do udziału!

KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI!

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  16,86

 • Min

  12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane