FRSiH 2016: Przyszłość branży napojowej - między tradycją a innowacją

www.portalspozywczy.pl 29 września 2016 14:56

Podczas tegorocznej IX edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu, które odbędzie się 17-18 października w Hotelu Sheraton w Warszawie, będzie miała miejsce debata "Przyszłość branży napojowej - między tradycją a innowacją".

KLIKNIJ I JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA IX FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU!

Po raz pierwszy w historii Forum zbierzemy przy jednym stole konferencyjnym prezesów i dyrektorów znaczących firm napojowych w Polsce, którzy porozmawiają nie tylko o konsekwencjach planowanego nowego Prawa wodnego, ale także o eksporcie polskich napojów oraz perspektywach rozwoju.

Postaramy się uzyskać odpowiedzi na pytania czy można ograniczyć sezonowość w branży napojów, a także jak przebić się z ofertą wśród dużych koncernów. Tematami dyskusji będą również: ograniczanie sztucznych dodatków do żywności oraz cukru w produkcji napojów oraz rosnące znaczenie ekologii i recyklingu opakowań.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz doskonała okazja do networkingu i nieformalnych spotkań biznesowych.

Tradycyjnie Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk pośród ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych.

Zapraszamy do udziału!

KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI!

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,18

  • Śr

    4,68

  • Min

    3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane