Frugo w owocowych smakach w butelkach PET

Autor: pr 11 września 2017 14:12

Frugo w owocowych smakach w butelkach PET fot. materiały prasowe

W sprzedaży dostępne są już 100% soki owocowe w butelkach typu PET i napój gazowany
Frugo Nagazowane Brazylijska Pomarańcza w puszce.

100% soki owocowe Frugo to absolutna nowość w portfolio marki. Soki dostępne są w plastikowych butelkach, na co firma zdecydowała się również ze względów bezpieczeństwa. Produkty Frugo dostępne są bowiem w wielu szkolnych sklepikach, stąd nowa, bezpieczna forma opakowania. 

Dostępne są dwa smaki: jabłko (niesłabnący numer 1 pośród najchętniej wybieranych w Polsce smaków) i pomarańcza. Nie są to jednak zwykłe, standardowe owocowe smaki.
Sok jabłkowy jest miksem 4 gatunków jabłek z różnych regionów świata – Polski, Hiszpanii oraz Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Natomiast do produkcji soku pomarańczowego wykorzystano owoce z Brazylii, Meksyku, Argentyny i z Sycylii, na której rosną wyjątkowo aromatyczne czerwone pomarańcze. Produkty nie zawierają cukru ani konserwantów.

Frugo 4 Owoce, Mix 4 Jabłek i Mix 4 Pomarańczy
Cena – butelka 250 ml: 1,99 zł

 Frugo Nagazowane Brazylijska Pomarańcza
To napój, który orzeźwia, przyjemnie pobudza do działania i pozwala na miłą chwilę przyjemności i relaksu. Powstał na bazie soku z pomarańczy sprowadzanych z Brazylii. Firma Food Care zdecydowała się na wybór owoców z tego właśnie zakątku świata, ponieważ są one wyjątkowo aromatyczne. Na bazie soku powstał napój gazowany zamknięty w kolorowej, energetyzującej puszce, dzięki czemu produkt wpisuje się w trend produktów impulsowych „on to go”.

Cena – puszka 250 ml: 1,29 zł

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane