PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Frukt z mobilnym wsparciem sprzedaży od Comarch

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2015 14:11

Działający w kilku województwach południowej polski dystrybutor artykułów spożywczych FRUKT wdrożył w pracy swoich handlowców aplikację mobilną Comarch ERP Mobile Sprzedaż.

Przedstawiciele handlowi FRUKT zostali wyposażeni w smartfony, na których mają zainstalowane rozwiązanie Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Dzięki temu mają dostęp do pełnej oferty towarowej z możliwością sprawdzenia m.in. dostępności na magazynie, ceny, oraz szczegółowego opisu produktu, a także historycznych transakcji z danym kontrahentem. Aplikacja umożliwia sprawne dodawanie zamówień wraz z podpisem klienta, dostęp do aktualnych promocji i rabatów, odbiór należności z automatycznym rozliczeniem w aplikacji.

Wdrożenie przeprowadził partner Comarch ERP Top8000 z Tarnowa.

Spółka FRUKT powstała w 1992 r. w Tarnowie. Specjalizuje się w dystrybucji artykułów spożywczych, a w szczególności produktów zbożowych, przetworów owocowo-warzywnych, przypraw, dań gotowych, konserw, słodyczy, kaw i herbat oraz napojów. Ostatnio wprowadziła asortyment spożywczy przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci. Na ofertę firmy składa się ponad 7000 pozycji asortymentowych od ponad 160 producentów.
Firma Frukt działa aktywnie w regionach: Małopolska, część regionu Śląskiego, Podkarpacie, Ziemia Świętokrzyska i Lubelska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ekonsulting 2015-06-30 22:27:47

  Nowoczesna promocja z aplikacją mobilną:

  artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,37

 • Śr

  4,13

 • Min

  3,06

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane