Fundusz Deutsche Banku złożył do UOKiK wniosek o przejęcie trzech centrów Fashion House

Autor: UOKiK 27 marca 2017 15:08

Fundusz RREEF Management, należący do grupy Deutsche Banku, złożył do UOKiK wniosek o przejęcie kontroli nad trzema centrami Fashion House.

Koncentracja polega na nabyciu przez spółkę bądź spółki z grupy kapitałowej kontrolowanej ostatecznie przez Deutsche Bank AG kontrolowane bezpośrednio lub pośrednio przez RREEF Management GmbH, aktywów od trzech sprzedających, tj. od Fashion House Sosnowiec Tres spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Fashion House Warsaw Tres spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz Fashion House Gdańsk Tres spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, należących do jednej grupy kapitałowej.

REM należy do Grupy Deutsche Bank. Grupa Deutsche Bank jest dużą grupą kapitałową o szerokim zakresie działalności gospodarczej. Deutsche Bank jest uniwersalnym bankiem globalnym, którego działalność obejmuje szeroką gamę produktów i usług w zakresie bankowości inwestycyjnej, bankowości prywatnej i komercyjnej, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

Sprzedający są pośrednio kontrolowani przez spółkę Polonia Property Fund II Ltd. Głównym składnikiem nabywanych aktywów są trzy outletowe centra handlowe Fashion House.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,96

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane