Galeria Askana przedłuża umowy z najemcami

Autor: www.dlahandlu.pl 9 lipca 2012 10:08

W Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim trwa proces przedłużania umów najmu z kluczowymi najemcami. Równolegle Galeria Askana kontynuuje rekomercjalizację zmieniając swój wizerunek na bardziej profashionowy i wyżej pozycjonowany.

Wiele umów najmu w Galerii Askana z najistotniejszymi markami zostało już przedłużonych. W tym gronie znajdują się, m.in. C&A, CCC, Promod, Drogeria Natura, Camaieu, Puma, Orsay, Triumph, Kazar i wielu innych.

- Galeria Askana pozostaje atrakcyjnym miejscem dla handlu. Obroty osiągane przez poszczególne salony są bardzo satysfakcjonujące, dzięki czemu obiekt cieszy się głębokim zaufaniem najemców - powiedział Grzegorz Mroczek, dyrektor najmu grupy Caelum Development.

Wobec dynamicznie zmieniającego się otoczenia, Galeria Askana, otwarta w 2007 roku, przechodzi także proces repozycjonowania.
- Askana już zdążyła zbudować swój profashionowy wizerunek. Centrum przeszło drogę z obiektu rodzinnego i uniwersalnego, na centrum wybitnie modowe - dodaje Agnieszka Tomczak - Tuzińska - dyrektor marketingu Caelum Development.

Sukces Caelum Development na rynku gorzowskim to efekt strategii firmy i długofalowych planów związania się na stałe z miastem. Obecnie grupa posiada w swoim gorzowskim portfolio dwa obiekty handlowe o łącznej GLA ponad 50 tys. m2 (GBA 130 tys. mkw).

Przeczytaj także:

Galeria Askana ma 55 000 mkw. powierzchni całkowitej, 18 000m2 GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. C&A, Promod, Solar, Simple, Stradivarius, delikatesy Bomi, multiplex HELIOS z salami na 1200 osób - to tylko niektóre z marek znajdujących się tylko w Galerii Askana, w promieniu 100 km od tego centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • jaro 2012-07-09 14:12:24

    NA SZCZĘŚCIE DLA ASKANY NOWA GALERIA NOVA PARK OKAZAŁA SIĘ TOTALNYM NIEWYPAŁEM .DOTYCHCZASOWI NAJEMCY MIELI CZAS , ŻEBY SIĘ PRZYJRZEĆ DZIAŁALNOŚCI NOVA PARK I PODJĘLI DECYZJĘ O POZOSTANIU NA STARYCH ŚMIECIACH , KTÓRE MOIM ZDANIEM SĄ LEPSZE TAK DLA KUPUJĄCYCH JAK I DLA SPRZEDAJĄCYCH . JEST MNIEJ DWORCOWO , A BARDZIEJ PRZYTULNIE . NIE TRZEBA POKONYWAĆ MARATONÓW OD SKLEPU DO SKLEPU .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane