PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Askana zapowiada zmiany

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2016 14:47

W tym roku mija 9 lat od inauguracji Galerii Askana. W chwili obecnej trwają prace nad kilkoma fundamentalnymi zmianami.

Jedną z nich jest podpisanie umowy z międzynarodową marką H&M. Będzie to największy i najnowocześniejszy salon tej marki w Gorzowie.

Kolejną zmianą jaka będzie miała miejsce w Galerii Askana jest rozbudowa i unowocześnienie strefy food court. Dzięki temu jej oferta gastronomiczna będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i różnorodna. Strefa zyska też nowy design, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w architekturę całej galerii.

Po ubiegłorocznym przedłużeniu umowy najmu z kinem Helios na kolejne 10 lat, teraz nadszedł czas na jego gruntowną modernizację, która obejmie m in. technologię projekcji oraz nowy projekt wnętrza. 

W ciągu ostatnich 4 lat powierzchnia komercyjna w Gorzowie powiększyła się prawie trzykrotnie. 

GALERIA ASKANA ma 55 000 mkw. powierzchni całkowitej, prawie 19 000 mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex HELIOS z 5 salami na 1200 osób.  Galerią Askana w Gorzowie Wielkopolskim zarządza CREAM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane